Karton Çanta

Karton çanta bütün dünyada uzun yıllardır revaçta olan bir üründür. Karton çantanın revaçta olmasının en büyük sebeplerinden biri doğa dostu olmasıdır. Karton çantalar geri dönüşümlü ürünler olduğu için üretici olarak bizlerinde huzurlu olmamızı sağlayan ürünlerdir. Türkiye, Amerika, Kanada ve Avrupa ülkelerinde son derece popüler olan karton çantalar hem çok şık hem de mağazalar için çok kullanışlı ürünlerdir. Karton çanta markanızın sokaklardaki yüzüdür.

Karton Çanta Modelleri

Karton çanta modelleri oldukça fazladır. Karton çantalarda kullanılan kağıtlar 180-250gr aralığında Bristol karton, kuşe kağıt gibi kağıtlardır. Karton çantanızı zevkinize göre tamamen kişiselleştirerek ürettirebilirsiniz, böylelikle karton çantanız sadece size özel olur ve bir benzeri olmaz. Karton çantalarda farklı özelliklerde ip çeşitleri kullanabiliyoruz. Brandtobag olarak karton çantaya bizim en çok yakıştırdığımız ip cinsi pamuk ip oluyor. Hem pamuğun içinde plastik olmayışından dolayı doğaya saygısı daha fazla, hem de çoğu karton çantada kullanılan pp iplerden farklı ve daha kaliteli. Karton çanta baskı tekniği ofset baskıdır. İsterseniz tek renk, isterseniz cmyk olarak arzu ettiğiniz baskı özelliğini karton çantanız için uygulayabiliriz.

Karton Çanta Fiyatları

Karton çanta fiyatları tamamiyle ürünün özelliklerine göre değişmektedir. Karton çantada kullanılacak baskı özelliği, kullanılacak ip cinsi, karton çantanın sipariş adedi gibi özelliklere göre değişebilen çok geniş bir yelpazesi vardır. Karton çanta siparişleriniz en geç 15 iş günü sonrasında siz değerli müşterilerimize sevk edilmektedir. Karton çanta fiyatlandırmasındaki en önemli unsur sipariş adedidir. Karton çantalarda optimum fiyat 3.000 adettir. Adet yükseldikçe birim maliyeti düşmektedir. Karton çanta fiyatları hakkında detaylı bilgi almak için bizimle iletişime geçiniz.

Whatsapp İletişim Hattı