Karton poşet

Bir mağazadan alış veriş yaptıktan sonra kasiyerden beklentimiz satın aldığımız ürünü karton poşete koyarak bize teslim etmesidir. Peki bu karton poşet nedir? Karton poşet küçük esnaflardan, büyük mağazalara kadar hepsinin ürünlerini sattıktan sonra müşterilerine teslim ederken kullandığı poşetlerdir. Karton poşet çok uzun zamandır alış veriş dünyasının içinde olan bir üründür. Karton poşetler markaların sokaklarda yürüyen ayaklı reklamlarıdır. Hatta bazı karton poşet tasarımları o kadar yaratıcıdır ki, o gördüğünüz karton poşeti bir daha asla unutmazsınız.

Karton Poşet Modelleri

Karton poşetler kağıt poşetlere göre daha kalın kağıtlardan üretildiği için isimleri karton poşettir. Karton poşet alternatifleri oldukça fazladır. Bütçenize ve kişisel zevkinize göre kendi markanız yaptıracağınız karton poşeti tamamen özelleştirerek ürettirebilirsiniz. Karton poşetler genellikle 180-250gr aralığında Bristol kartonlardan oluşur. Karton poşetlerin ipleri ise PP (Polipropilen), pamuk, grogren kurdele, saten kurdele gibi malzemelerden oluşmaktadır. Karton poşetlerin ip kısımları tercihe ve bütçeye göre soket uçlu , düğümlü, gizli kurdeleli (silikon yapışmalı) olacak şekilde değişmektedir.

Karton Poşet Fiyatları

İpli lüks karton poşeti Türkiye de üreten ilk firma olma mutluluğunu ve gururunu yaşamaktayız. Karton poşeti üretirken Brandtobag olarak kaliteden hiç bir zaman taviz vermemekle birlikte, elimizdeki geniş bıçak portföyümüzü siz değerli müşterilerimize sunarak sizi bıçak maliyetinden kurtarmaya gayret gösteriyoruz. Karton poşet modellerimiz en geç 15 iş günü içerisinde müşterilerimize teslim edilmektedir. Karton poşet fiyatları, karton poşetin yapımında kullanılan malzeme, ebat, baskı özellikleri, model detayları gibi seçimlerden dolayı farklılık göstermektedir. Karton poşet fiyatları hakkında detaylı bilgi almak için bizimle iletişime geçiniz.

Whatsapp İletişim Hattı